Urodziny dla dzieci

Gdy zbliża się ważny dzień urodzin dziecka, wielu rodziców i opiekunów zadaje sobie pytanie – gdzie je zorganizować? Udane przyjęcie można wyprawić w domu, ale coraz większym zainteresowaniem cieszą się również urodziny poza nim. Gdzie je urządzić? Ile będą kosztowały?

Wyjątkowe przyjęcie urodzinowe dla dziecka

Kiedyś dziecięce urodziny organizowało się w domu. Maluch zapraszał swoich kolegów i koleżanki, a rodzice dbali o poczęstunek. Teraz jednak urodziny dla dzieci organizowane są nie tylko w domu, ale też w innych miejscach, gdzie na solenizanta i jego gości czeka mnóstwo atrakcji.

Przyjęcia urodzinowe urządzone poza domem mają wiele zalet. Przede wszystkim mogą być spełnieniem marzeń malucha, który chciałby, aby odbyło się ono w jego ulubionym miejscu, na przykład w sali zabaw lub aquaparku. Dodatkowo to większy komfort dla dorosłych – nie trzeba zajmować się wtedy zakupami, gotowaniem czy sprzątaniem. Nic dziwnego, że imprezy urodzinowe dla najmłodszych coraz częściej odbywają się właśnie poza domem.

Gdzie urządzić urodziny dla dziecka?

Dzisiaj udane urodziny dla dzieci można zorganizować w wielu miejscach. Aby dobrać to idealne, warto kierować się potrzebami swojego dziecka, by przyjęcie zapewniło mu największą frajdę.

Tu zorganizujesz dziecięce urodziny:

– aquapark
– muzeum
– sala zabaw
– park trampolin
– tor kartingowy
– kręgielnia
– mini zoo
– park linowy
– escape room
– kawiarnia

Oczywiście, lista ta nie jest pełna, ponieważ udane przyjęcie można zorganizować również w wielu innych miejscach, które są przygotowane na małych solenizantów oraz ich gości. Można wtedy liczyć na kompleksową obsługę wraz z wynajmem dedykowanej salki lub wydzielonej przestrzeni przeznaczonej dla uczestników zabawy.

Ile kosztuje urządzenie urodzin dziecięcych poza domem?

Koszty związane z organizacją urodzin dla dzieci poza domem nie są bardzo wysokie. Cena zależna jest od wybranej oferty – czasu wynajmu salki, atrakcji wchodzących w skład usługi, ale też dnia organizacji wydarzenia.

Najczęściej opłata za jednego gościa wynosi od 40 do 90 złotych. Z cennikami można zapoznać się bliżej na stronach internetowych miejsc organizujących imprezy dla dzieci. Terminy warto rezerwować wcześniej!

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z Uniwersytetu rozwoju.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here