Żółte meble do salonu

Kolor żółty to ciepła barwa, intensywna i rzucająca się w oczy. Symbolizuje energię, radość i pewność siebie. W dobie popularności, jaką cieszą się aranżacje w kolorach bieli i szarości – ożywienie wnętrza żółtymi akcentami, przykuje uwagę, a aranżacja nabierze radosnej lekkości. Żółty kolor może wpływać pozytywnie także na koncentrację, dlatego żółty jest doskonałym pomysłem na ożywienie stonowanego wnętrza.

Aby nie przesadzić z kolorem (nic w nadmiarze nie jest dobre), wystarczy dodać do wnętrza jedynie kilka elementów w żółtym kolorze. Świetnym ożywieniem wnętrza będzie żółta kanapa lub fotel, których tapicerka w radosnym kolorze sprawi, że z przyjemnością będziesz zatapiał się w ich czeluściach korzystając z błogiego relaksu. Taki akcent rozjaśni surowy wystrój loftu, a także minimalizm nowoczesnych aranżacji.

Żółte meble do salonu to idealny pomysł na przełamanie monotonii

Żółte meble: sofa, fotel, narożnik, czy stolik kawowy wykorzystywane coraz częściej do wystroju wnętrza salonu, stają się zakątkiem optymizmu oraz ciepłym przylądkiem radości, w którym wszystko wydaje się mieć swoje miejsce. Żółte meble do salonu świetnie łączyć się będą z modnymi ostatnio szarościami i bielą, na których tle będą genialnie widoczne.

Cytrusowe barwy sof, foteli i narożników świetnie przełamują nudę, a także wyłamują się spod designerskiego banału. Najczęściej na zestawienia wyrazistych żółci ze stonowanymi ścianami decydują się ludzie młodzi, pełni werwy, optymizmu i energii. Nie boją się designerskich eksperymentów. A Ty? Odważysz się sprawdzić takie połączenia w swoim wnętrzu?

Odważ się na zmianę, wybierz odpowiedni akcent kolorystyczny dla swojego wnętrza

Zajrzyj na stronę sklepu Meble.pl i sprawdź ofertę mebli w kolorze żółtym. Spróbuj przełamać bezpieczną aranżację swojego salonu zwariowanym akcentem. Może akurat od zawsze tego właśnie Ci w nim brakowało? Zapraszamy na zakupy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here