O przeszczepie włosów

Piękne, bujne i zadbane włosy to bez wątpienia marzenie każdej osoby. Niestety z włosami bywa różnie. Niektóre osoby mają z nimi poważne problemy, które mogą wynikać na przykład z wahań hormonalnych. Czasami chodzi też o obciążenia genetyczne, które wpływają na to, że za szybko zaczyna się tracić włosy. Współczesna medycyna daje jednak rozwiązania na takie problemy. Przeszczep włosów Warszawa to jeden ze sposobów leczenia.

Przeszczep włosów Warszawa

Współcześnie przeprowadza się wszczepianie włosów do tych miejsc w skórze, z których wcześniej one wypadły. Można zatem sprawić, że nagie placki skóry na głowie po kilku tygodniach pokryją się delikatnym puszkiem. Nazywa się on baby hair i jest najlepszym dowodem na to, że przeszczep włosów warszawa przebiegł pomyślnie. Klinika włosa Warszawa to nowoczesne miejsce, w którym wykorzystuje się roboty medyczne. To właśnie dzięki temu zabieg przebiega stosunkowo szybko, także w ciągu jednego dnia można pobrać mieszki włosowe, a następnie je przeszczepić.

Wszczepianie włosów dla kogo?

Zanim zostanie dokonana kwalifikacja do przeszczepu włosów, a zatem specjalista trycholog ocenie, że w przypadku konkretnego pacjenta ta metoda będzie skuteczna, trzeba uzbroić się w cierpliwość. Wszczepianie włosów jest metodą inwazyjną, dlatego też trzeba cieszyć się stosunkowo dobrym zdrowiem i samopoczuciem, aby lekarz oraz zespół specjalistów wykonał zabieg. Potrzebne będą wyniki takich badań, jak morfologia krwi, a także EKG serca. Jeżeli wyniki będą pomyślne, co pozwoli twierdzić, że stan zdrowia pacjenta jest dobry, trycholog będzie mógł zakwalifikować człowieka do zabiegu.

Rekonwalescencja

Wszczepianie włosów prowadzone jest tak, aby pacjent mógł jak najszybciej wrócić do pełnej sprawności. Klinika włosa Warszawa stosuje nowoczesne, jak najmniej inwazyjne metody, dlatego też z reguły już po kilku dniach można powrócić do swojej codziennej rutyny, w tym również do pracy. Aby przekonać się, jak wyglądają efekty po zabiegu, warto spojrzeć do internetu i znaleźć tam przykładowe zdjęcia osób, które miały wykonany zabieg. To najlepsza rekomendacja tej metody. Jest ona poleca na zarówno dla kobiet, jak też dla mężczyzn. Warto wiedzieć o tym, że za wszystko płaci się z własnych funduszy, ponieważ przeszczep włosów nie jest refundowany w ramach ubezpieczenia NFZ.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here