Jak mierzyć rozmiar biustonosza

Stając przed wyborem odpowiedniego biustonosza, musimy najpierw upewnić się, jakiego dokładnie stanika potrzebujemy. Rozmiar składa się z liczby oraz litery. Liczba oznacza obwód klatki piersiowej pod biustem, z kolei litera to wielkość miseczki. Warto zauważyć, że na świecie istnieje kilka systemów rozmiarów biustonoszy, jednak ogólny sposób mierzenia jest raczej podobny. W Polsce stosujemy system europejski.

Jak dopasować rozmiar stanika do biustu?

Kobietom, które zostały hojnie obdarowane przez los biustem, często niełatwo jest znaleźć biustonosz we właściwym rozmiarze. Aby podkreślić piersi i zapewnić im komfort na najwyższym poziomie, warto dobrać stanik odpowiednio do potrzeb. Idealne dopasowanie wymaga starannego zmierzenia się, najpierw pod biustem, a następnie w biuście. Kolejnym krokiem jest obliczenie różnicy między obwodem w biuście i rozmiaru pod biustem. W ten sposób dowiemy się, jakiej miseczki potrzebujemy:

AA – od 7,5 do 9,9

A – od 10 do 12,5

B – od 12,6 do 15

C – od 15,1 do 17,5

D – od 17,6 do 20

E – od 20,1 do 22,5

F – od 22,6 do 25

G – od 25,1 do 27,5

H – od 27,6 do 30

I -od 30,1 do 32,5

J – od 32,6 do 35

Dobre jakościowo biustonosze. Duże rozmiary też mogą być piękne!

Sklep Conteshop.pl to miejsce, w którym każda kobieta, bez względu na rozmiar stanika oraz indywidualne preferencje, znajdzie model odpowiedni dla siebie. Bogaty asortyment obejmuje zarówno proste, stworzone w sposób minimalistyczny, jak i bogato zdobione biustonosze. Duże rozmiary również zostały uwzględnione w ofercie, która kierowana jest do pań ceniących korzystny stosunek ceny do jakości wybieranych produktów. I nie mowa tu wyłącznie o prostych, niczym niewyróżniających się modelach! Kobiety, które potrzebują większej miseczki, także mogą liczyć na piękne staniki, zapewniające komfort użytkowania na wysokim poziomie. Utrzymane w uniwersalnej, ponadczasowej kolorystyce – czarne, białe oraz beżowe – biustonosze przeplatają się tutaj z modelami zaprojektowanymi w bardziej nietuzinkowy sposób, które z pewnością przypadną do gustu paniom preferującym niesztampowe elementy bielizny. Wzbogacone o koronkę, półprzezroczyste, ozdobione haftem staniki zostały wykonane z dobrych gatunkowo materiałów, które są przyjazne dla skóry. Na uwagę zasługuje również fakt, że są to propozycje, których miseczki nie odkształcają się, a ramiączka nie wywijają nawet po licznych praniach. Efektowne, trwałe i zapewniające wygodę w każdej sytuacji biustonosze w dużych rozmiarach na pewno usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagające klientki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here