Sprawdzony suplement na włosy

Gęste, zdrowe, pełne blasku i odporne na działanie czynników zewnętrznych to marzenie, które można urzeczywistnić. Kluczem do tego są nie tyle odżywki, szampony czy balsamy do włosów, lecz właściwa dieta. Owszem, sprawdzone kosmetyki również pozytywnie wpłyną na kondycję włosów, ale ich działanie bywa przeceniane. Lepiej więc traktować je jako dodatek do zbilansowanej diety, bogatej w składniki oddziałujące na strukturę włosów, na cebulki i skórę głowy. W czasach, kiedy znalezienie wysokiej jakości produktów żywnościowych obfitujących w składniki o pozytywnym działaniu na włosy bywa problematyczne, warto poszukać czegoś jeszcze. Naturalny suplement na włosy dostarczy odpowiednią dawkę niezbędnych składników. Łatwo przyswajalnych, wysokiej jakości i co ważne – naturalnych.

Co szkodzi włosom?

Włosy narażone są na szereg czynników zewnętrznych i wewnętrznych. Do pierwszej grupy można zaliczyć między innymi zbytnią ekspozycję na promieniowanie słoneczne, częste korzystanie z suszarki, koloryzację (szkodliwe są nie tylko farby zawierające amoniak i utleniacze o dużym stężeniu perhydrolu) czy niewłaściwą pielęgnację. Druga grupa zaś to czynniki związane z działaniem organizmu – naturalne jest, że z biegiem lat włosy są słabsze, tracą naturalny kolor na rzecz siwizny czy wypadają. Ale też można opóźnić te procesy zarówno poprzez eliminowanie czynników ryzyka, jak również dzięki właściwej diecie. Aby móc cieszyć się mocnymi i pełnymi blasku włosami, powinno się rozważyć zmianę stylu życia. O ile to realne, warto ograniczyć lub wyeliminować używki. Ponadto dieta musi obfitować w wysokiej jakości białka, mikro- i makroelementy (cynk, żelazo, miedź) oraz witaminy (zwłaszcza z grupy B).

Zdarza się, że mimo wielu starań i zmian nawyków żywieniowych włosy nadal nie zachwycają. Oznaczać to może chorobę. Najczęściej w parze z osłabionymi włosami występują: choroby tarczycy (także Hashimoto), anemia wynikająca z niedoboru żelaza, choroba Addisona (pierwotna niedoczynność kory nadnerczy), zaburzenia w funkcjonowaniu przysadki mózgowej oraz inne choroby i schorzenia związane z zaburzeniami gospodarki hormonalnej.

Wsparcie prosto od natury

Przy problemach z włosami trzeba polecić Oeparol, dostępny w formie kapsułek naturalny olejek z nasion wiesiołka. Sprawdzony także w przypadku kłopotów z włosami suplement diety pozyskuje się, tłocząc na zimno nasiona niepozornej rośliny znanych od stuleci z prozdrowotnych właściwości. Tłoczenie na zimno jedyny właściwy sposób obróbki, dzięki któremu kwasy Omega-6 i pozostałe aktywne substancje nie tracą nic ze swoich prozdrowotnych cech.

Przyjmując suplement na włosy Oeparol, pozytywne efekty będzie można zauważyć po kilku tygodniach. Suplementacja plus zmiana nawyków żywieniowych to rozwiązanie wielu innych kłopotów, także ze skórą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here