Tanie auta z Niemiec

Nowe auta wciąż drożeją. Co więcej w ostatnim czasie podwyżka dotknęła także samochody używane. Nic zatem dziwnego, że większość Polaków wciąż szuka ich poza granicami kraju. Import aut używanych cieszy się niesłabnącą popularnością. Największym zainteresowaniem cieszą się samochody osobowe pochodzące z z zachodniej Europy. Jak tanio sprowadzić auto z Niemiec?

Dlaczego tanie auta z Niemiec cieszą się największą popularnością?

Od wielu lat używane samochody pochodzące z rynku niemieckiego cieszą się niesłabnącą popularnością. Decydującym czynnikiem wpływającym na taki wybór jest stan techniczny auta. W naszym kraju wśród większości kierowców panuje powszechna opinia, że samochody używane od zachodniego sąsiada są zadbane, dobrze wyposażone oraz serwisowane. Dzięki temu można je spokojnie użytkować jeszcze przez bardzo dłuższy czas.

Niemcy, Francuzi oraz Holendrzy uwielbiają posiadać nowe, dobrze wyposażone samochody, zatem wymieniają je znacznie częściej niż Polacy. Niestety samodzielne sprowadzenie samochodu jest często kłopotliwe, ryzykowne oraz wiąże się w wieloma kosztami. Bez posiadania doświadczenia oraz znajomości niemieckiego rynku trudno jest trafić na wymarzoną perełkę, atrakcyjną cenowo.

Co więcej po sprowadzeniu samochodu z zagranicy, jeszcze przed jego rejestracją trzeba zająć się przetłumaczeniem na język polski dokumentów. Przy samodzielnym sprowadzaniu samochodu trzeba też zadbać o tymczasowe tablice rejestracyjne oraz ubezpieczenie OC. Do tego dochodzą opłaty za paliwo, za przejazd autostradą oraz ewentualne noclegi. Z tymi problemami nie trzeba borykać się zlecając sprowadzenie samochodu doświadczonej firmie, która to od lat świadczy usługi w tym zakresie.

Carforfriend – profesjonalne usługi w zakresie sprowadzania samochodów

Tanie auta z Niemiec można zakupić w łatwy sposób korzystając z usług doświadczonej firmy. W tym celu wystarczy wejść na stronę Carforfriend.pl i poszukiwanie samochodu zlecić profesjonalistom. Fachowcy z tej branży posiadają ogromne doświadczenie, dzięki czemu tanie auta z Niemiec sprowadzają bardzo szybko oraz sprawnie. Przed zakupem eksperci bardzo dokładnie prześwietlają każde auto i sprawdzają czy jest ono w dobrym stanie technicznym.

Usługi obejmują nie tylko sprowadzenie samochodu, lecz także załatwienie wszelkich niezbędnych dokumentów. Na życzenie klienta pojazd jest dostarczany pod dom. Korzystając z takiej oferty każdy kierowca może mieć stuprocentową pewność, że będzie posiadał auto zgodne ze swoimi preferencjami. Usługi są świadczone online, zatem wymarzone auto można nabyć bez wychodzenia z domu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here