O powiększeniu ust

Powiększanie ust Katowice to teraz jeden z najbardziej popularnych zabiegów medycyny estetycznej. Pozwala nie tylko powiększyć wargi, ale też pozbyć się asymetrii, zaznaczyć ich kontur i linię. Dzięki temu cała twarz wygląda na bardziej wyrazistą. Wypełnienie ust Katowice można zrobić w praktycznie każdym wieku, dlatego też często decydują się na to nawet młode kobiety. To jeden ze sposobów na to, aby poprawić linię warg również w późniejszym wieku, kiedy usta często tracą wyraz.

Konturowanie ust kwasem hialuronowym

Jest wiele metod wprowadzania kwasu hialuronowego. Lekarz dobiera je w zależności od tego, jaki efekt chce osiągnąć pacjentka. Jeden z tych, który daje bardzo naturalny i subtelny efekty, to konturowanie ust kwasem hialuronowym. Preparat sprowadza się wtedy na przykład tylko w okolicach kącików, gdzie naturalnie każde usta są już węższe i słabiej zaznaczone. Dzięki temu wargi nabierają wyrazu, potem wystarczy je tylko delikatnie pomalować, aby prezentował się nienagannie.

Wypełnianie ust Katowice

Sam zabieg nie trwa długo, natomiast na efekt końcowy trzeba będzie trochę poczekać. Przez 2 lub 3 dni usta są jeszcze opuchnięte, mogą wyglądać na dużo większe, niż będą ostatecznie. Gdy opuchlizna zejdzie, lekarz będzie mógł ocenić, czy preparat rozprowadził się równomiernie. To właśnie wtedy mogą być konieczne jakieś poprawki, dzięki którym wargi będą symetryczne, równe. Trzeba zatem nastawić się na dwie wizyty. Efekt utrzymuje się przez około pół roku, chociaż oczywiście wszystko zależy między innymi od tego, jak dużą ilość preparatu użyto. Na początek najlepiej robić to tak, aby nie przedobrzyć. Jednym słowem lepiej zaaplikować mniejszą ilość kwasu, niż przesadzić, bo wargi będą wtedy nienaturalne powiększone. Teraz ten efekt nie jest już modny. Wypełnianie ust Katowice robimy tylko subtelnie!

Powiększanie ust Katowice cena

Ten zabieg staje się coraz tańszy, dlatego też coraz bardziej dostępny dla szerszego grona kobiet. Trzeba nastawić się na koszty wahające się od 600 do 900 zł. Warto spróbować, szczególnie wtedy, gdzie ze swoich warg nie jest się zadowolonym. Dzięki temu kompleks na przykład zbyt wąskich ust lub ust nieregularnych wreszcie przestanie istnieć. To zawsze poprawia nastrój i sprawia, że czujemy się ze sobą lepiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here